Yeni bir mağaza açmak, getireceği kazancın yanında risk ve yüklü maliyet yaratır. Sizi bu maliyetten kurtararak zaman kazandıran, E-Ticaret sistemlerini Alevel Software & Ads ayrıcalığıyla ödeme sistemi kolaylığı ve muhasebe modülleriyle beraber sizlere sağlamış olacağız. Size sadece ürünlerinizi satmak kalacak. Full E-Ticaret Sistemlerimizle hemen tanışın.

İnternet üzerinden yapılan satış ve ticaretin size getirebileceği en büyük avantajlardan biri de mağazanızın 365 gün 24 saat açık olmasıdır. Bu durumda gerçek mağazanın çalışma saatleri dışında da ürünlerinizi satın almak isteyenlere ulaştırabilirsiniz. Mağazanınızın ulaşılabilirliği mesai saatleriyle sınırlı kalmayacak, satışlarınıza bulunduğunuz bölge, il veya ilçenin sınırlarının dışında da devam edebileceksiniz. Böylece e-ticaret siteniz sayesinde yarattığınız gelir hacmi; mağaza ya da mağazalarınızın önüne geçecek, karlılığınızı arttırırken operasyon giderlerinizden ve bağlı vergilendirmelerden muaf olabilecek, rahat bir nefes alabileceksiniz.

E-Ticaret yazılımı çözümlerimiz ile hem iş gücünden hem maliyetten tasarruf ediyorsunuz. Üstelik internet üzerinden kolay ve güvenli bir şekilde ürünlerinizi istediğiniz her noktaya ulaştırabiliyorsunuz. Ayrıca size hızlı ve sorunsuz teknik destek sağlamakla kalmıyor sorunlarınıza çözüm buluyoruz.

Tamamen sizlere özel yazılım çözümleri üreterek, ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veren e-ticaret siteleri hazırlamak Alevel Software & Ads’in size sunduğu eşsiz bir hizmettir. Kullandığımız tüm yazılım mimarisi ve altyapı sistemleri tamamen müşteriye özel anahtar teslim projelerdir.