Alevel Software Hakkında


Alevel uzun süren bir saha araştırması ve planlamanın ardından 2019 yılının son çeyreğinde resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Ankara'nın en prestijli iş merkezlerinden biri olan Via Twins içerisinde faaliyet gösteren Alevel, bünyesinde; alanında uzman geliştiriciler, tasarımcılar ve reklamcılar barındırmaktadır.

En hızlı şekilde, en kaliteli işi ortaya çıkarmayı misyon olarak benimsemiş firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmaktadır.

Vizyon

Bilişim sektörünü uzunca bir süre takip eden, eksikliklerin tamamını tespit etme konusunda oldukça hassas gözlemler yapan ve bunların giderilmesi ile ilgili en doğru planlamaları ortaya çıkardıktan sonra harekete geçen uzman kadromuz bizim vizyonumuzun dayanak noktasıdır.

Yazılım ve reklam günümüz ticaretinin mihenk taşlarıdır. Biliriz ki; firmaların çağın gelişiminin gerisinde kalmaması adına kullandıkları teknolojiler oldukça önemlidir. Alevel olarak vizyonumuz, kendimize özgü fikirlerimiz ve geliştirmiş olduğumuz projeler ile bu sektörde uzun yıllar adımızdan söz ettirmektir.