Sosyal medya platformları firmaların, markalarını, ürünlerini ya da kişilerin, kendilerini dilediği gibi anlatmaya çalıştığı ve yaşadığı mutluluğu, hüznü paylaşmaya çalıştığı internet üzerinden yayın yapan bir platformdur. Sosyal medyanın bu kadar çok kullanılmasındaki nedenler insanların sosyal medya üzerinden hedef kitlesine bir ücret ödemeden kolaylıkla ulaşabiliyor olmasından ibarettir. Ücretsiz olması insanların istediği platformu seçme özgürlüğü sunuyor. Ücretsiz olan gün geçtikçe sayıları ve özellikleri hızla artan bu platformlarda rekabette doğru orantılı olarak artış gösteriyor.

Bu platformlarda kendilerini bazı alanlarda ya da her alanda uzmanlaşmaya giderek ayrıcalıklarını sunmaya devam ediyorlar. İnsanlar da buna bakarak paylaşımlarını kişisel ve ticari olarak yapabilecekleri bu platformlarda genel olarak Fotoğraf üzerinden tanıtım yapmak isterse İnstagramı, sadece videolarla ise Youtube’u, kurumsal olmak için Linkedin’i ya da eğlence odaklı olmak için Snapchat’i ve hepsi içinse genelde Facebook’u tercih edebiliyor.


Bu platformlarda Alevel Software & Ads olarak size Sosyal Medya Reklamcılığı konusunda hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz;

İçerik Yönetimi

Sürekli yenilenen sosyal medyanın uygun ve dikkatli bir şekilde takip edilmesi ve yeni trendlerin kaçırılmaması gerekmektedir. Sosyal medya hesaplarınızın kurulumu yapılarak ya da mevcut sosyal medya hesaplarınız üzerinden yaratıcı içerikler bulunarak paylaşılması sağlanmaktır. Ayrıca yaratıcı içeriklerin yanında Blog yazıları, videolar, görseller ve animasyonlar hazırlar sosyal medya yeniliklerini yakalarız.

Facebook Reklamcılığı

Türkiye’de en fazla kullanıcı ve üyeye sahip olan ve en hızlı büyüyen sosyal medya platformu Facebook’tur. Genci yaşlısı 7 den 70 e herkese hitap eden Facebook, internete ve teknolojiye ilgi duyan kariyer sahibi insanların da ilgi alanına giriyor. Sosyal Medya üzerinden yayılan reklamınız bu şekilde elden ele çok daha kolay ulaşabilir hale geliyor. Bu sayede reklamınız bir kez gösterildikten sonra birden fazla potansiyel müşteriye ulaşmanız mümkün oluyor ve sosyal medya gücünü dönüşümlerde hissettirmiş oluyor. Sonrasında sizin artık müşteri kaygınız ortadan kalkıyor ve sadece size verdiğiniz hizmetlere odaklanmak kalıyor.

Video, Görsel, Döngü, Slayt gösterisi ve Potansiyel Müşteriler Bulma Reklamları ile ülkeye, şehre, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğü, medeni durumuna, eğitim durumuna, iş unvanına göre hedefleyerek istediğiniz kitleye kolayca ulaşabilirsiniz. Bu yolla bütçenizi de ürününüzle en çok ilgilenen kitle için değerlendirmiş olursunuz.

İnstagram Reklamları

Yine Dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında bulunan İnstagram, 300 milyondan fazla kullanıcı kitlesine sahip çok büyük bir platformdur. Markanız için İnstagram üzerinden reklam yayınlayarak ürün ve hizmetleriniz için yüksek etkileşim oranı yakalayabilirsiniz. İnstagram reklamlarınız ile ürün ve hizmetinizi hedef kitleniz doğrultusunda ilgili kitlelere kolayca ulaştırır. Bilinirliğinizi artırabilir, web sitelerinizin trafiğini yukarıya taşıyabilir, satış konusunda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.

Hikaye Reklamları, Fotoğraf Reklamları, Video Reklamları, Dönen Reklamlar, Koleksiyon Reklamları hizmetlerimiz ile hedef kitlenize ulaşmak ve Hedef kitlenizin ürünleri keşfetmesini, incelemesini ve satın almasını sağlayabilirsiniz. Alevel Software & Ads ile iletişime geçerek konusunda uzman ekibimizle iletişime geçerek hemen teklif alın.